Ne Kadar Uyursam Uyuyayım Hep Yorgunum Diyen Ekin Koç’u Deprem Korkusu Sardı

Bizim İçin Şampiyon, Üç Kuruş, Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve Benim Adım Gültepe gibi yapımlardaki performansıyla birçok kişinin beğenisini kazanan, ekranların sevilen ismi Ekin Koç, Snob Magazin’e son dönemde en çok konuşulan konulardan biri olan İstanbul’daki olası deprem hakkında endişelerini paylaştı.

31 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz yıl, “Ben hep yorgunum, o hiç gitmiyor üzerimden. Ne vitamin alırsam alayım, ne kadar uyursam uyuyayım hep yorgunum” açıklamasıyla sosyal medyada adeta gündem yaratmıştı.

Muhabirler, geçtiğimiz günlerde Koç’a bu söylemini yeniden hatırlattı ve başarılı oyuncu da bu soruya “Evet hâlâ yorgunum, yorgunların sesi oldum galiba” diyerek cevap verdi.

Daha önceki açıklamalarında fırsat buldukça İstanbul’dan kaçtığını ifade eden ünlü isim, neden böyle bir yorumda bulunduğunu paylaştı.

Koç “İstanbul’dan kaçmak istiyorum çünkü depremden çok korkuyorum, bunun yeterince önemsendiğini de düşünmüyorum, projenin hatrına ve bazı özel sebeplerden dolayı biraz daha kalacağım İstanbul’da. Aslında ben evimin sağlam olduğunu düşünüyorum ama korkularımı bu da bastırmıyor çünkü şu an dışarıdayız mesala.

Her şeye rağmen önlemlerimi aldım. Eşyalarımı sabitlettim. İnşaat Mühendisi’ne hem apartmanı hem de kendi dairemi baktırdım. Hatta evde birkaç kere deprem provası da yaptık.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x