Özgür Özel, CHP grup toplantısında konuşuyor

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin grup toplantısında ilk kez konuşuyor. 

Özel’in açıklamalarından satır başları şöyle: 

Tüm yaratılan dezenformasyonlarına rağmen CHP liderine demokratik yollardan rakip çıkabildiği büyük kurultayda sandıkların konulduğu demokratik bir yarışın yapılabildiği eğer delegeleri ona karar verirse chp genel başkanının seçimle değişebilen bir parti olduğu çok önemli bir kurultayı geride bıraktık. Katkı veren herkese teşekkür ediyorum

Ülkemiz çok zor bir dönemde geçiyor. 13 yıl boyunca AKP’ye karşı büyük bir mücadele vermiş, Artvin Şavşat’ta bir de şehit verdiğimiz olayda terör örgütünün hedefi olmuş, Ankara’dan İstanbul’a 432 km hak hukuk adalet olarak yürüyerek dünya siyaset tarihine geçmiş hepimize çok emeği olan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu saygıyla selamlıyorum. 

Türkiye’nin kadınları şunu görsünler, sen eve layıksın diyerek tüm işleri kadınlara layık gören bir anlayış ile sen ne kadarsan ben o kadar diyen bir anlayış var. Bu anlayış partimin ve benim anlayışım. Ama esas olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anlayışı. 

İl başkanları ve milletvekilleri ile toplantı

Sabahın 9’unda toplandık simit peynir yedik görüşlerini aldım. Her isteği yerine getiremezsiniz, çok sayıda il başkanımın taleplerini aldım, bu istekler listeye yansıdı. O gün bizim onlara verdiğimiz kıymeti bilkukabele etmek için kapalı grup toplantısı yaptık. Hepsi tanıştı. Bundan sonra et ve tırnak gibi yol yürüyecekler hepsinin yolları açık olsun. 

Ayrıntılar geliyor… 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x